REZERWACJA ONLINE SPRAWDŹ TERMIN

Wszystkie pakiety

 

AKADEMIA ENDURO to styl życia który chcemy Wam przybliżyć. 

Nasze doświadczenie oraz pasja do tej formy spędzania wolnego czasu pozwala przekazywać całą naszą wiedzę w bardzo przystępny sposób a BMW Motrorrad jest gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Szkolenia i podróże to całe nasze życie. 

 

Hotel Villa Verde Congress & SPA**** to nowoczesny kompleks położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Znakomity obiekt wyważa koncepcję Hotelu idealnego zarówno dla Biznesu jak i na wypoczynek Rodzinny.

Hotel posiada 166 nowoczesnych pokoi, restauracje, przytulną kawiarnię, ogród zimowy oraz całoroczną Chatę Grillową.

Ekskluzywne  Centrum SPA & Wellness wraz z Parkiem Wodnym (dwa baseny wyposażone w podwodne masaże i gejzery, 40-metrową zjeżdżalnie wodną, odprężające jacuzzi oraz brodzik dla dzieci z fontanną wodną), kompleksem saun, zróżnicowane tereny rekreacyjne, otaczające lasy i przepiękne jurajskie krajobrazy sprawiają, że Hotel Villa Verde Congress & Spa**** jest magnesem przyciągającym Gości z całego Świata.

W okresie letnim zapraszam do skorzystania z zewnętrznego kąpieliska z dwoma zjeżdżalniami oraz strefą dla dzieci.

Dla naszych najmłodszych Gości zapewniamy dostęp do zewnętrznego placu zabaw, a w przypadku niepogody zapraszamy do sali zabaw z małpim gajem, a także do boiska do  gry w piłkę nożną.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy  4-torową, zautomatyzowaną, wyposażoną w elektroniczny system liczenia punktów kręgielnie wraz z eleganckim pubem. Doskonały wystrój oraz świetna atmosfera sprawiają, że kręgielnia stwarza możliwość organizacji imprez okolicznościowych czy turniejów bowlingowych. 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy  atrakcyjny rabat na zakwaterowanie w wysokości 15% od ceny standardowej.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100% wartości zamawianych usług w terminie  7 dni.

Doba hotelowa: zameldowanie od 15:00- wymeldowanie do 11:00, przedłużenie doby w miarę dostępności pokoi - dodatkowo płatne - szczegóły w recepcji.


Zarezerwuj online - krok 1/4
Data przyjazdu:
Ilość dni:
Wariant pakietu:

Dalej »