PAKIETY POBYTOWE SPRAWDŹ OFERTĘ REZERWACJA ONLINE SPRAWDŹ TERMIN

Hotel O Hotelu

Villa Verde Congress & SPA**** to nowoczesny kompleks położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Znakomity obiekt wyważa koncepcję Hotelu idealnego zarówno dla Biznesu jak i na wypoczynek Rodzinny.

Hotel posiada 165 nowoczesnych pokoi, restauracje, przytulną kawiarnię, ogród zimowy, centrum kongresowe, 7 sal konferencyjnych, biznesowe lobby  oraz całoroczną Chatę Grillową.

Ekskluzywne  Centrum SPA & Wellness wraz z Parkiem Wodnym, zróżnicowane tereny rekreacyjne, otaczające lasy i przepiękne jurajskie krajobrazy sprawiają, że Hotel Villa Verde Congress & Spa**** jest magnesem przyciągającym Gości z całego Świata.

Hotel  jest idealną bazą wypadową na Jurę, która jest jednym z najlepszych regionów w Polsce przygotowanych do aktywnego relaksu (więcej informacji)

W niedalekim sąsiedztwie hotelu (700 m.) znajduje się kościół pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli z zabytkową figurą Jana Nepomucena z XVIII w. (więcej informacji)

Zapraszamy  do zapoznania się z naszą ofertą pobytową, nowatorskimi rozwiązaniami dla biznesu oraz propozycja wyjątkowych imprez.