3 dni

Ferie zimowe na Jurze - oferta HB

od 374 zł / os. / noc
3 dni

Ferie 2024 I  Hotel z Basenami Villa Verde I  Jura

Pakiet dla rodzin z dziećmi - PARK WODNY I STOK GRATIS!

Baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa, animacje i atrakcje.

Spędź Ferie z dziećmi na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z dala od zatłoczonych kurortów, stania w korkach i smogu. Czeka na Ciebie wysoko oceniany hotel z parkiem wodnym, saunami, basenami, jacuzzi, zjeżdżalnią wodną, kręgielnią, animacjami i atrakcjami dla dzieci i dorosłych oraz kompleks zimowy ze stokiem narciarskim, szkółką i wypożyczalnią sprzętu.

Zapraszamy na wspaniały Pobyt Zimowy!

Hotel Spa Villa Verde to wprost wymarzone miejsce dla dzieci i osób dorosłych pragnących relaksu, szaleństwa wodnych atrakcji, wycieczek lub rozpoczęcia przygody z nartami.
Nie odkładaj planów na później. Ferie tuż tuż!

NAJWIĘKSZY WYBÓR ATRAKCJI DLA DZIECI I DOROSŁYCH W RAMACH PAKIETU:

-Bogaty program animacji m.in. zajęcia sportowo ruchowe, mini disco, zajęcia plastyczne, wieczorki tematyczne.

-Wewnętrzny plac zabaw z małpim gajem, zjeżdżalnią i basenem z kuleczkami; kącik do rysowania zaopatrzony w kolorowanki, kredki i pisaki; mini zjeżdżalnie; bezpieczne piankowe klocki dużego formatu; stół do ping-ponga; dla rodziców wygodne sofy i coś do poczytania.

-Basen wewnętrzny z długą 33 metrową zjeżdżalnią, na której zjazdy dostarczą nie lada emocji; bezpieczny brodzik z fontanną wodną dla najmłodszych.

-Kręgielnia ze specjalnymi wysuwanymi bandami, by nawet najmłodsi gracze mieli szansę na rozegranie fascynującego turnieju (atrakcja dodatkowo płatna i wymagająca wcześniejszej rezerwacji).

-W części ogólnodostępnej hotelu stoi stół bilardowy, przy którym można miło spędzić czas całą rodziną (atrakcja dodatkowo płatna).

-Na strefie zewnętrznej hotelu znajduje się plac zabaw, więc jeśli tylko pogoda pozwoli, nasi najmłodsi Goście mogą tam aktywnie spędzić czas na zabawie. Znajdą tam: zjeżdżalnię, karuzelę zwykłą, karuzelę  pontonową dostępną cały rok niezależnie od pogody, piaskownicę, huśtawki oraz linową kopułę do wspinaczki.

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ:

 • ON-LINE - za pomocą formularza na stronie
 • TELEFONICZNIE: +48 32-670-38-00
 • DROGĄ ELEKTRONICZNĄ: recepcja@villaverde.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

 

Opinie Gości

 • Różnorodność atrakcji dla dzieci, pyszne posiłki, każdy członek rodziny znalazł coś dla siebie, pokoje czyste. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu
  Anna
 • Hotel super, pięknie zagospodarowany teren, ciekawe animacje dla dzieci, dobre jedzenie, ładne pokoje.
  Agnieszka
 • superowa obsługa!!! super miła recepcja, super wyposażenie i atrakcje hotelu
  Katarzyna
 • Wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Po zgłoszeniu diety bezglutenowej syna Hotel z pełnym zaangażowaniem przygotowywał posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Kamila
 • Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Baseny, plac zabaw, codzienne inne aktywności z animatorem, wieczorne seanse przy popcornie, kręgielnia, sale zabaw. Naprawdę jest co robić. Super czyste pokoje i do tego pyszne śniadania. Serdecznie polecam.
  Damian