Przestrzeń konferencyjna

Wnętrza idealne dla biznesu

ZAPROJEKTUJ SWOJE WYDARZENIE

Hotel Villa Verde**** to obiekt posiadający największe zaplecze konferencyjne i bankietowe na Jurze. W ofercie znajdują się wielofunkcyjne sale z możliwością dynamicznego podziału dostosowanego do wymagań gości. Łącznie 1200 m2 powierzchni konferencyjnej z przeznaczeniem dla 500 uczestników. Wykwalifikowany zespół event managerów, precyzyjnie dbających o każdy detal, pomaga w planowaniu i realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Dodatkową zaletą obiektu jest dogodna lokalizacja i duży parking dla gości.

500 miejsc konferencyjnych
6 sal konferencyjnych
164 komfortowe pokoje
1200 m2 powierzchni konferencyjnej
Konferencje i kongresy

Konferencje i kongresy

W ofercie - Sala Kongresowa do 500 osób o łącznej powierzchni 1000 m2. Istnieje możliwość podziału na mniejsze sale. Wszystkie wnętrza są klimatyzowane i w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny. Przestronny hol przy salach konferencyjnych sprzyja ustawieniu recepcji i stoisk podczas wydarzeń firmowych oraz jest idealnym miejscem na sesje posterowe. Na życzenie klienta udostępniane są maszty oraz tablice reklamowe.

Szkolenia i spotkania biznesowe

Szkolenia i spotkania biznesowe

W ofercie – kameralne, klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audiowizualny sale szkoleniowe. Dedykowane dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób, idealne na spotkania służbowe, szkolenia firmowe czy warsztaty eventowe. Istnieje także możliwość organizacji spotkań biznesowych w plenerze na terenie hotelu. Pomoc w przygotowaniu części merytorycznej szkolenia zapewniają doświadczeni managerowie.

Chata grillowa

Chata grillowa

Biesiady z klimatem

Magię miejsca tworzy przytulne, przestronne wnętrze, zaaranżowane w klimacie jurajskim. Przestrzeń może przyjąć do 500 Gości, choć doskonale sprawdzi się także przy mniejszych, a nawet kameralnych imprezach. Staropolska kuchnia i biesiadny, bogaty w elementy folkloru charakter chaty przyciąga fanów klimatycznych wnętrz z dobrym smakiem. Miejsce charakteryzują kamienne ściany, drewniane ławy oraz grillowisko. W Chacie Grillowej cyklicznie organizowane są imprezy biesiadne. Jest to również idealne miejsce do realizacji programów integracyjnych, wieczornych imprez tematycznych czy klimatycznych wieczorów. Kompleks jest całoroczny, ogrzewany. Uroku dodaje mu jego położenie na zielonych terenach hotelowych.

Prezentacje produktów

Prezentacje produktów

Hotel Villa Verde**** jest idealnym miejscem do organizacji targów i prezentacji nowych produktów. Sala Kongresowa – przygotowana m.in. na potrzeby ekspozycji samochodów -  to ponad 1000 m2 przestrzeni wystawienniczej, do której przylega obszerny hol. Rozległy, zielony teren wokół obiektu to dodatkowe miejsce przystosowane do realizacji dużych wydarzeń. Kolejnym atutem jest  parking zaprojektowany na 300 aut. Profesjonalny zespół managerów posiadających wieloletnie doświadczenie pomoże w przygotowaniu scenariusza prezentacji wraz z pomocą techniczną, scenografią i logistyką.

Położenie i parking

Położenie i parking

Dodatkową zaletą obiektu jest dogodna lokalizacja. Hotel położony jest blisko głównych dróg krajowych, co pozwala na dogodny dojazd z największych aglomeracji w Polsce: Katowice (40 km), Kraków (70 km), Częstochowa (50 km), Warszawa (240 km), Wrocław (230 km), Łódź (180 km). Hotel usytuowany jest także niedaleko dworca PKP (4 km) oraz lotniska w Pyrzowicach (30 km) i Balicach (73 km).

Na terenie obiektu znajduje się duży parking na 250 samochodów.

Zapytaj o szczegóły

Uzyskaj ofertę dla Twojej firmy

Telefon: + 48 32 6703808
e-mail: biznes@villaverde.pl

Zapytaj o szczegóły

Opinie Gości

 • Różnorodność atrakcji dla dzieci, pyszne posiłki, każdy członek rodziny znalazł coś dla siebie, pokoje czyste. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu
  Anna
 • Hotel super, pięknie zagospodarowany teren, ciekawe animacje dla dzieci, dobre jedzenie, ładne pokoje.
  Agnieszka
 • superowa obsługa!!! super miła recepcja, super wyposażenie i atrakcje hotelu
  Katarzyna
 • Wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Po zgłoszeniu diety bezglutenowej syna Hotel z pełnym zaangażowaniem przygotowywał posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Kamila
 • Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Baseny, plac zabaw, codzienne inne aktywności z animatorem, wieczorne seanse przy popcornie, kręgielnia, sale zabaw. Naprawdę jest co robić. Super czyste pokoje i do tego pyszne śniadania. Serdecznie polecam.
  Damian