Zadbaj o zdrowie

Strefa saun to doskonałe miejsce dbania o zdrowie, harmonię ciała i głęboki relaks. Saunowanie pozytywnie wpływa na skórę, stres i zmęczenie, a także uwalnia organizm z toksyn. Regularne korzystanie z saun uodparnia na wszelkiego rodzaju infekcje i pomaga w leczeniu wielu schorzeń, m.in.: skóry, mięśni, górnych dróg oddechowych i alergii. Sauny czynne w godzinach funkcjonowania basenów 10.00-21.00.

 

Informujemy, że czas nagrzewania się sauny suchej wynosi ok. 20 min, sauny mokrej ok. 45 min, a INFRARED ok. 5 min, grzanie saun włączane jest przy okazji pojawienia się pierwszego gościa.
Uprzejmie prosimy, aby w przypadku chęci skorzystania z saun, powiadomić Recepcję SPA (tel. 32 670 38 38) z odpowiednim wyprzedzeniem. 

 

Informujemy, że zewnętrzna strefa saun (sauna oraz jacuzzi), od dnia 22 kwietnia 2024 r. będą dostępne:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 21:00

- w weekendy w godzinach 8:00 - 21:00

Sauna Fińska

Sauna Fińska

Sauna Fińska (sucha) charakteryzuje się wysoką temperaturą (90-100 C.) i niską wilgotnością. Jest także miejscem, gdzie odbywają się seanse saunowe (określone grafikiem) łączone z zabiegiem pielęgnacyjnym ciała.

Łaźnia Parowa

Łaźnia Parowa

Łaźnia Parowa (50-60 C.) charakteryzuje się wysoką wilgotnością, przez co sprawia, że woda wnika łatwiej w skórę, wspomagając wszystkie zdrowotne i pielęgnacyjne procesy.

Sauna Infrared

Sauna Infrared

Sauna Infrared (40-60 C.) może być użytkowana niezależnie od wieku i kondycji zdrowia. Znakomicie regeneruje i wzmacnia organizm, spala kalorie i zwalcza cellulit, sprawiając, że skóra staje się piękna i zdrowa.

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

Do dyspozycji Gości znajduje się również strefa relaksu.To klimatyczne miejsce pozwoli na wyciszenie i odpoczynek po korzystaniu z dobrodziejstw saun. Odpowiedni nastrój panujący w strefie relaksu pomaga w uzyskaniu wewnętrznej harmonii i pozytywnej energii.

Strefa Relaksu

Opinie Gości

 • Różnorodność atrakcji dla dzieci, pyszne posiłki, każdy członek rodziny znalazł coś dla siebie, pokoje czyste. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu
  Anna
 • Hotel super, pięknie zagospodarowany teren, ciekawe animacje dla dzieci, dobre jedzenie, ładne pokoje.
  Agnieszka
 • superowa obsługa!!! super miła recepcja, super wyposażenie i atrakcje hotelu
  Katarzyna
 • Wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Po zgłoszeniu diety bezglutenowej syna Hotel z pełnym zaangażowaniem przygotowywał posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Kamila
 • Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Baseny, plac zabaw, codzienne inne aktywności z animatorem, wieczorne seanse przy popcornie, kręgielnia, sale zabaw. Naprawdę jest co robić. Super czyste pokoje i do tego pyszne śniadania. Serdecznie polecam.
  Damian