4 dni

Weekend Czerwcowy Boże Ciało

od 426 zł / os. / noc
4 dni

Weekend Boże Ciało 2024  I  Hotel Spa Villa Verde  I  Jura

Zapraszamy na wspaniały weekend na Jurze - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa

Świętuj Dzień Dziecka w Długi Weekend 30.05. - 02.06.2024

Rozległy teren zielony hotelu Villa Verde zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a dodatkowe animacje dla najmłodszych pozwolą beztrosko spędzić czas.

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ:

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

 

Opinie Gości

 • Różnorodność atrakcji dla dzieci, pyszne posiłki, każdy członek rodziny znalazł coś dla siebie, pokoje czyste. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu
  Anna
 • Hotel super, pięknie zagospodarowany teren, ciekawe animacje dla dzieci, dobre jedzenie, ładne pokoje.
  Agnieszka
 • superowa obsługa!!! super miła recepcja, super wyposażenie i atrakcje hotelu
  Katarzyna
 • Wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Po zgłoszeniu diety bezglutenowej syna Hotel z pełnym zaangażowaniem przygotowywał posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Kamila
 • Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Baseny, plac zabaw, codzienne inne aktywności z animatorem, wieczorne seanse przy popcornie, kręgielnia, sale zabaw. Naprawdę jest co robić. Super czyste pokoje i do tego pyszne śniadania. Serdecznie polecam.
  Damian