3 dni

Weekend listopadowy Oktoberfest

od 449 zł / os. / noc
3 dni

Weekend Listopadowy 2024 I  Hotel z Basenami Villa Verde I  Jura

Weekend Listopadowy Oktoberfest 08-11.11.2024

Zapraszamy na corocznie organizowany w naszym hotelu pakiet Oktoberfest.

To już 14 edycja!! Oktoberfest to wspólne biesiadowanie, przypowieści oraz konkursy z nagrodami zakończone tańcami do białego rana, menu grillowe oraz piwo BEZ OGRANICZEŃ!!!

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 18.00.

Spędź cudowny Weekend w magicznym Hotelu z basenami na Jurze

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

 

Opinie Gości

 • Różnorodność atrakcji dla dzieci, pyszne posiłki, każdy członek rodziny znalazł coś dla siebie, pokoje czyste. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu
  Anna
 • Hotel super, pięknie zagospodarowany teren, ciekawe animacje dla dzieci, dobre jedzenie, ładne pokoje.
  Agnieszka
 • superowa obsługa!!! super miła recepcja, super wyposażenie i atrakcje hotelu
  Katarzyna
 • Wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Po zgłoszeniu diety bezglutenowej syna Hotel z pełnym zaangażowaniem przygotowywał posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Kamila
 • Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Baseny, plac zabaw, codzienne inne aktywności z animatorem, wieczorne seanse przy popcornie, kręgielnia, sale zabaw. Naprawdę jest co robić. Super czyste pokoje i do tego pyszne śniadania. Serdecznie polecam.
  Damian