4 dni

Rodzinna Wielkanoc 2024

od 1550 zł / os.
4 dni

Wielkanoc 2024 I  Hotel Spa z Basenami I  Jura

Baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa - Zapraszamy na wspaniały Pobyt Wielkanocny!

Rodzinna Wielkanoc 29.03-01.04.2024 r.

Wielkanoc to najstarsze i jednocześnie najważniejsze święto w roku. Spędź je w Hotelu Villa Verde w rodzinnej i pełnej ciepła atmosferze. Dla najmłodszych proponujemy pełne atrakcji animacje świąteczne prowadzone pod czujnym okiem animatorów.

Spędź cudowne Święta Wielkanocne w Hotelu Spa z basenami na Jurze.

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ:

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

 

Opinie Gości

 • Różnorodność atrakcji dla dzieci, pyszne posiłki, każdy członek rodziny znalazł coś dla siebie, pokoje czyste. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu
  Anna
 • Hotel super, pięknie zagospodarowany teren, ciekawe animacje dla dzieci, dobre jedzenie, ładne pokoje.
  Agnieszka
 • superowa obsługa!!! super miła recepcja, super wyposażenie i atrakcje hotelu
  Katarzyna
 • Wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Po zgłoszeniu diety bezglutenowej syna Hotel z pełnym zaangażowaniem przygotowywał posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni
  Kamila
 • Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Baseny, plac zabaw, codzienne inne aktywności z animatorem, wieczorne seanse przy popcornie, kręgielnia, sale zabaw. Naprawdę jest co robić. Super czyste pokoje i do tego pyszne śniadania. Serdecznie polecam.
  Damian